Tworzenie stron internetowych

Pierwszym, o czym myślisz, gdy chcesz przenieść lub rozpocząć działania w internecie jest strona internetowa? Idealnie trafiłeś. Masz już wybraną technologię, kupioną domenę i hosting? Świetnie! Jeśli nie to chętnie pomożemy Ci przejść przez cały proces tworzenia strony internetowej. Od wyboru technologii do połączenia strony z twoimi zasobami firmowymi (jak np. mail).

Doradztwo

W pierwszym etapie zbieramy od Ciebie informacje i wspólnie wybieramy najlepsze rozwiązanie. Działamy na takich systemach CMS jak WordPress i Presta Shop, ale chętnie realizujemy projekty oparte o indywidualnie dobrane technologie (np. React, Symfony, Vue).

Wdrożenia

Jesteśmy gotowi na każdą ewentualność! Posiadamy gotowe rozwiązania, ale możemy również od zera zaprojektować dla Ciebie cały serwis internetowy. W takim wypadku realizacja projektu będzie podzielona na etapy, a Ty będziesz informowany o postępach na każdym z nich.

Nasze przykładowe realizacje

Strzałka w lewo

Otif Glass

Zmiana CMS z Wordpress na znacznie prostszy w użytkowaniu indywidualne narzędzie. Optymalizacja strony pod względem poprawnej struktury, szybszego wczytywania oraz znacznie lepszego User Experience. Wdrożenie bloga
Wykorzystane technologie: Symfony

Ethica Clinic

Naprawa niedziałających skryptów na stronie. Wdrożenie indywidualnego i prostego w użytkowaniu CMS. Dodanie dodatkowych podstron oraz wdrożenie bloga.
Wykorzystane technologie: Symfony, VUE

Fonditel

Strona wizytówka dla firmy z branży telekomunikacyjnej. Stworzenie w pełni responsywnej strony internetowej w oparciu o standardowe technologie HTML, CSS, JavaScript oraz PHP.

Strzałka w prawo
Napisz do nas

Skontaktuj się z nami

Wypełnij i wyślij formularz, a odpowiemy w ciągu 24 godzin. Pomożemy w dobraniu optymalnego zakresu działań, aby Twój biznes mógł rosnąć!

cześć