Reklama w internecie

Oferujemy przygotowanie reklam w różnych systemach reklamowych. Każdą kampanię przygotowujemy mając na uwadze najważniejsze dla Ciebie cele. W ramach współpracy nie tylko zajmujemy się konfiguracją kont reklamowych i kampanii, ale także przygotowujemy kreacje (w tym grafiki), na podstawie Twoich wytycznych.

Co dadzą Tobie reklamy?

Możesz za ich pomocą dotrzeć zarówno do niewielkiej grupy osób o określonych cechach, jak i tysięcy odbiorców. To również doskonałe narzędzie do weryfikowania, kto jest Twoim najlepszym klientem — miłośniczki sportów, mieszkańcy dużych miast, czy mężczyźni w wieku 20-30 lat. Ponadto nie ogranicza Cię czas ani szerokości geograficzne, a poszczególne kreacje reklamowe możesz skomponować w dowolny sposób.

Jak wyglądają fazy pracy ADS

Strzałka w lewo

Cel

Pierwszym krokiem skutecznych działań reklamowych jest wspólne ustalenie celu Twoich działań reklamowych. Chcesz zbudować rozpoznawalność marki? Zależy Ci na leadach kontaktowych? A może chciałbyś zwiększyć sprzedaż? Każdy biznes ma inny cel, a każdy cel wymaga innych metod. Dlatego w pierwszym etapie wspólnie zastanawiamy się nad tym, co warto osiągnąć w Twoim przypadku, a następnie przekuwamy to w strategię kampanii reklamowych w optymalnych kanałach i dostępnym budżecie

Strategia

Opracowujemy i omawiamy nasz pomysł na Twoje kampanie. Zwykle nie ograniczamy się do prowadzenia jednej kampanii. Staramy się dzielić je tak, by były możliwie jak najbardziej skuteczne, a sam plan przygotowujemy w oparciu o przesłany przez Ciebie brief.

Przygotowanie

Opracowujemy dla Ciebie materiały reklamowe, ale możesz też dostarczyć swoje propozycje, które przeanalizujemy na podstawie naszego know-how. Zakładamy konta reklamowe, podpinamy narzędzia analityczne i jesteśmy gotowi do startu. Kampanie zawsze prowadzimy na kontach naszych klientów, do których oddajemy pełny dostęp. Pomagamy w konfiguracji płatności na koncie, więc nie musisz niczym się martwić!

Uruchomienie kampanii

Startujemy i weryfikujemy działanie kampanii. Wszystkie większe zmiany są uzgadniane z Tobą. Na bieżąco informujemy o tym, czy kampania spełnia nasze oczekiwania i założenia. Na tym etapie decydujemy, czy będziemy ją kontynuować, czy jednak szukamy innych rozwiązań, by Twój biznes wznosił się na szczyt możliwości.

Strzałka w prawo
Napisz do nas

Skontaktuj się z nami

Wypełnij i wyślij formularz, a odpowiemy w ciągu 24 godzin. Pomożemy w dobraniu optymalnego zakresu działań, aby Twój biznes mógł rosnąć!

cześć