Konsultacje marketingowe

W ciągle zmieniającym się świecie potrzeby i oczekiwania konsumentów szybko ewoluują. W ostatnim czasie dynamika zmian uległa przyspieszeniu, przez co obecność w internecie ogrywa aktualnie kluczowe znaczenie dla ciągłości biznesu. Nasi specjaliści chętnie podzielą się z Tobą wiedzą na temat marketingu, pomogą Ci w lepszym zrozumieniu procesów w nim zachodzących i nakierują na właściwe rozwiązania.

Co da Tobie Consulting?

Chcesz się poradzić, od czego zacząć w Internecie? Może chcesz sprawdzić jak sprawdza się Twoja agencja albo wewnętrzny dział marketingu? Napisz do nas — prowadzimy indywidualne konsultacje, podczas których skupiamy się tylko na Twoim przypadku.

Jak wyglądają fazy pracy Consulting

Strzałka w lewo

Potrzeby

Konsultujemy Twój biznes w internecie w takich zakresach jak: SEO, reklamy w internecie, analityka, budowa strony internetowej czy UX (User Experience). Po dokładnym ustaleniu czego będą dotyczyć konsultacje, analizujemy wskazane przez Ciebie problemy i przygotowujemy plan konsultacji.

Edukacja

Nasza główną misją jest to by nasi partnerzy posiadali odpowiednią wiedzę. Dbamy o to zarówno podczas prowadzenia działań przy Twoim biznesie, jak i podczas samych konsultacji. Marketing w internecie jest naprawdę skuteczny, ale do tego, by osiągać dobre wyniki, nalezy posiadać dobrą dawkę wiedzy.

Doradztwo

Po ustaleniu dogodnego terminu spotykamy się (najczęściej w formie online) i rozmawiamy na temat Twojego biznesu. Pracujemy tylko na Twoich zasobach i nad zagadnieniami, na których Tobie zależy najbardziej.

Strzałka w prawo
Napisz do nas

Skontaktuj się z nami

Wypełnij i wyślij formularz, a odpowiemy w ciągu 24 godzin. Pomożemy w dobraniu optymalnego zakresu działań, aby Twój biznes mógł rosnąć!

cześć